Tutori de an

 

- Anul I Mecatronica & Robotica - Marius Niculescu ( marius@robotics.ucv.ro ) 

- Anul II Mecatronica & Robotica - Florin Manta ( manta@robotics.ucv.ro ), Cristina Pana ( cristina@robotics.ucv.ro )

- Anul III Robotica - Dorin Popescu ( dorinp@robotics.ucv.ro ), Ionut Resceanu ( resceanu@robotics.ucv.ro )    

- Anul IV Mecatronica - Viorel Stoian ( stoian@robotics.ucv.ro ), Dana Patrascu ( dana@robotics.ucv.ro ) 

- Anul I SCR - Mircea Nitulescu ( nitulescu@robotics.ucv.ro )

- Anul II SCR - Nicu Bizdoaca ( nicu@robotics.ucv.ro )