Tutori de an

2019-2020

- Anul I Mecatronica & Robotica - S.l. dr. ing. Florin Manta ( manta@robotics.ucv.ro ) 

- Anul II Mecatronica & Robotica - S. l. dr. ing. Cristina Pana ( cristina@robotics.ucv.ro )

- Anul III Mecatronica -  Prof. dr. ing. Dorin Popescu ( dorinp@robotics.ucv.ro )

- Anul IV Robotica - Prof. dr. ing. Viorel Stoian ( stoian@robotics.ucv.ro )

- Anul I SCR - Prof. dr. ing. Mircea Nitulescu ( nitulescu@robotics.ucv.ro )

- Anul II SCR - Prof. dr. ing. Nicu Bizdoaca ( nicu@robotics.ucv.ro ), Conf. dr. ing. Ionut Resceanu ( resceanu@robotics.ucv.ro )    

>August 2021
Lun Mar Mie Joi Vin Sam Dum
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
Burse sociale și de merit - sem. 2/2020-2021
18/5/2021

Vă invităm să consultați următoarele documente: - bursele sociale pentru sem. al II-lea ... Citește ...

Selecție candidați pentru mobilități Erasmus+ pe perioada sem. I/2021-2022
18/5/2021

Facultatea de Automatică, Calculatoare și Electronică, organizează o selecţie a studenților ... Citește ...

Studenți potențiali bursieri - sem. 2/2020-2021
18/5/2021

Studenții potențial bursieri pot fi consultați în lista de mai jos: - licență, aici - ... Citește ...